VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH ODDÍLU BADMINTONU V ŽELECHOVICÍCH !!!

Zájem o badminton v Želechovicích se projevil po zprovoznění sokolovny na sportování  v roce 2007. Po rozměření a nalajnování se začala sokolovna poměrně slušně využívat pro rekreační badminton jednotlivců a rodin.

   

     

PODŘEVNICKÝ BADMINTON CUP - PRAVIDLA                  VÝSLEDKY TURNAJE 28.PROSINCE 2008

TURNAJ VE ČTYŘHŘE - 28. BŘEZNA 2009                        VÝSLEDKY TURNAJE 29.LISTOPADU 2008

VÝSLEDKY TURNAJE 22.ÚNORA 2009

VÝSLEDKY TURNAJE 24.LEDNA 2009     

 

VÝSLEDKY XV. VELIKONOČNÍ TURNAJ 2017

1 Venda Smilková Roman Kubík SK Badminton Vsetín
2 Petra Dřevojánková Dominik Ott SK Badminton Vsetín
3 Jitka Šimarová Svaťa Šimara SK Badminton Vsetín
4 Katka Maňáková Martin Mikulka SK Badminton Vsetín
5 Ilona Cholastová Lukáš Tobolík Holešov
6 Petra Podvalová Martin Sovadina Holešov
7 Bohunka Šudřichová Pavel Kochta Zlín
8 Simona Škodová Tom Musil Zlín
9 Petra Křivánková Tomáš Polák SK Badminton Vsetín
10 Leona Havranová Jiří Trčálek SK Badminton Vsetín
11 Šárka Czang Pavel Sousedík Zlín
12 Martina Špendlíková Richard Dyják Zlín
13 Iva Hofmanová Jiří Turek BC TJ Sokol Želechovice
14 Romi Králová Jiří Nevřivý Zlín
15 Broňa Babíková Staňa Vojtek BC TJ Sokol Želechovice
16 Majka Bártová Mix BC TJ Sokol Želechovice
17 Lenka Hrubešová Eda Richtar Zlín
18 Lenka Kopecká Petr Olšák SK Badminton Vsetín
19 Pavla Kudělková Tom Kopecký Zlín
20 Pavla Macharáčková Jaroslav Vyoral Zlín
21 Jana Sátorová David Plička Zlín
22 Jarka Holíková Tonda Červenka BC TJ Sokol Želechovice
23 Jeanette Horčicová Tomáš Hurta Vsetín
24 Hanka Kučerová Tom Souček Zlín
25 Jarka Rajnochová Atom BC TJ Sokol Želechovice
26 Jana Svobodová Vlasťa Svoboda Zlín
27 Hana Janštová David Poláček Zlín

 

VÝSLEDKY XlV. Vánočního turnaje 2016

1 Ilona Cholastová Luboš Tobolík Holešov
2 Jitka Šimarová Svaťa Šimara Vsetín
3 Monika Skřivánková Standa Vojtek BC Sokol Želechovice
4 Iva Hofmanová Miloš Stoklásek BC Sokol Želechovice
5 Petra Vojtková Michal Červenka BC Sokol Želechovice
6 Majka Bartova Radek Gojiš BC Sokol Želechovice
7 Jana Sátorová Tom Musil BC Sokol Želechovice
8 Jana Hofmanová Jiří Dědek BC Sokol Želechovice
9 Jarka Holíková Tonda Červenka BC Sokol Želechovice
10 Lenka Hrubošová Eduard Richtar Malenovice
11 Bohunka Šudřichová Pavel Valoušek Zlín
12 Zdenka Václavková Pavel Václavek Zlín
13 Jana Sátorová Jiří Nevřivý Zlín

Výsledky 1. kolo Klubového přeboru 2016/17

1 Broňa Babíková Staňa Vojtek
2 Petra Vojtková Michal Červenka
3 Jarka Holíková Tonda Červenka
4 Majka Zlínská Tom Musil
5 Verča Bystroňová Pavel Valoušek
6 Petra Ušelová Honza Černý
7 Jana Sátorová Václav Rejšek

     Výsledky XIII. Velikonoční turnaj 9. dubna

1 Ilona Cholastová Pavel Řihák Holešov
2 Simona Škodová Michal Prokeš Zlín
3 Jana Hofmanová Jan Polášek  BC TJ Sokol Želechovice
4 Andrea Pečivová Jirka Trčálek SK Badminton Vsetín
5 Iva Kovářová Svaťa Šimara Rokytnice
6 Majka Bártová Radek Gojš BC TJ Sokol Želechovice
7 Jitka Šimarová Martin Surovčík SK Badminton Vsetín
8 Leona Havránková Roman Kubík SK Badminton Vsetín
9 Petra Křivánková Tomáš Polák Prostějov
10 Petra Dřevojánková David Ott SK Badminton Vsetín
11 Verča Bystroňová Michal Červenka BC TJ Sokol Želechovice
12 Monika Skřivánková Staňa Vojtek BC TJ Sokol Želechovice
13 Katka Maňáková David Žižka SK Badminton Vsetín
14 Iva Hofmanová Miloš Stoklásek BC TJ Sokol Želechovice
15 Jarka Holíková David Prokeš BC TJ Sokol Želechovice
16 Adéla Svobodová Jiří Svoboda SK Badminton Vsetín
17 Broňa Babíková Petr Bažant BC TJ Sokol Želechovice
18 Lenka Hrubošová Eda Rychtar Malenovice
19 Jarka Rajnochová Jirka Turek BC TJ Sokol Želechovice
20 Štěpán Babík Milan Haferník BC TJ Sokol Želechovice
21 Vojta Babík Libor Hofman BC TJ Sokol Želechovice

 VÝSLEDKY PO 3. KOLE KLUBOVÉHO ŽUPNÍHO PŘEBORU 2015/16

poř.         14.11. 27.11. 20.2.   body
1 Jarka Holíková Tonda Červenka Broňa Babíková 3   14 14 14   28
2 Verča Bystroňová Michal Červenka Petra Vojtková 3   15 12 12   27
3 Ilona Cholastová Tom Musil     12 15 -   27
4 Hanka Kratochvílová David Konečný     13 13 -   26
5 Dana Konečná Staňa Vojtek     10 - 15   25
6 Broňa Babíková Petr Bažant Tonda Červenka 3   - 11 14   25
7 Majka Bártová Radek Gojš     11 - 13   24
8 Jarka Rajnochová Jakub Mach Zdeněk Gola 3   6 - 10   16
9 Jarka Rajnochová Jakub Mach Alžběta 3   6 - 9   15
10 Jarka Holíková David Prokeš     - - 11   11
11 Majka Zlínská Majk     9 - -   9
12 Petra Ušelová Petra Konečná     8 - -   8
13 Eva Rajnochová Petr Rajnoch     7 - -   7

  

VÝSLEDKY XII. VÁNOČNÍ TURNAJ - 19. PROSINCE 2015

1 Andrea Pečivová Jiří Trčálek SK Badminton Vsetín
2 Petra Dřevojánková Roman Kubík SK Badminton Vsetín
3 Dana Tiefenbachová Pavel Řihák Holešov - Brno
4 Simona Škodová Svaťa Šimara Zlín - Vsetín
5 Ilona Cholastová Petr Hoffman Holešov
6 Petra Podvalová Zdeněk Miroš Holešov
7 Verča Bednaříková Tonda Červenka TJ BC Želechovice
8 Venda Smilková Dominik Ott SK Badminton Vsetín
9 Monika Skřivánková Staňa Vojtek TJ BC Želechovice
10 Dana Konečná Tom Musil TJ BC Želechovice
11 Věrka Vallová Lukáš Mach Zlín
12 Petra Vojtková Michal Červenka TJ BC Želechovice
13 Broňa Babíková Petr Bažant TJ BC Želechovice
14 Štěpán Libor Hofman TJ BC Želechovice
15 Eva Rajnochová Petr Rajnoch TJ BC Želechovice
16 Iva Šromová Tonda Molek TJ BC Želechovice
17 Jana Hofmanová Milan TJ BC Želechovice

 

XI. Velikonoční turnaj sobota 4. dubna 2015   

Výsledky  

1 Leona Havránková Roman Kubík SK Badminton Vsetín
2 Jitka Šimarová Svaťa Šimara Roketnika
3 Venda Smilková Michal Prokeš Vsetín - Zlín                           
4 Daniela Kochtová Lukáš Mach Zlín
5 Sabina Ottová Jirka Trčálek SK Badminton Vsetín
6 Simona Škodová Jirka Kot Zlín
7 Katka Maňáková David Žižka SK Badminton Vsetín
8 Petra Vojtková Michal Červenka BC TJ Sokol Želechovice
9 Věrka Walová Kamil Winter Zlín
10 Monika Skřivánková Staňa Vojtek BC TJ Sokol Želechovice
11 Jarka Holíková Tonda Červenka BC TJ Sokol Želechovice
12 Iva Hofmanová Libor Hofman BC TJ Sokol Želechovice
13 Adéla Svobodová Jiří Svoboda SK Badminton Vsetín
14 Bohunka Šudřichová Jiří Kiza Zlín
15 Eva Rajnochová Petr Rajnoch BC TJ Sokol Želechovice
16 MIX Tonda Molek BC TJ Sokol Želechovice
17 Majka Bártová Tom Musil BC TJ Sokol Želechovice
18 Jana Hofmanová Honza Švec BC TJ Sokol Želechovice
19 Andrea Pečivová Dan Gerlik SK Badminton Vsetín
20 Jarka Rajnochová Vlasťa Blažek BC TJ Sokol Želechovice

        VÝSLEDKY KLUBOVÉHO PŘEBORU TJ SOKOL ŽELECHOVICE 2014/2015   

                  3 nej
Pořadí SMÍŠENÉ DVOJICE       1.11. 29.11. 17.I 21.2. BODY 
                   
1 Lenka Zálešáková 1,3 Tom Musil Eva Rajnochová 2 Petra Daňková 4 15 9 15 12 42
2 Majka Bártová  4, 1   Radek Gojš Simona Škodová 2   12 15 0 15 42
3 Petra Daňková Vojta Daněk Tom Musil 4   13 14 14 12 41
4 Hanka Kratochvílová David Konečný     11 13 10 13 37
5 Verča Bystroňová 1 Michal Červenka Petra Vojtková 2,3   10 11 12 14 37
6 Dana Konečná 1,2 Staňa Vojtek Monika Skřivánková 3   14 10 11 11 36
7 Jarka Holíková 2,4 Tonda Červenka Petra Ušelová 3   0 12 13 10 35
8 Iva Hofmanová Pavel Nosálek 1 Libor Hofman 3,4   8 0 9 9 26
9 Eva Rajnochová Tonda Molek 1 Tom Musil 2 Petr Rajnoch 3 4 9 8 8 25
10 Pavel Hait 1 Petra Ušelová Tonda Červenka 3   7   13 4 24
11 Jarka Rajnochová Zbyněk Rajnoch     9 0 0 7 16
12 Broňa Babíková Petr Bažant     0 8 0 6 14
13 Terezka Goláňová Matěj Hrbáček     6 0 0 0 6
14 Ondra Bravenec Vašek Tichý     5 0 0 0 5
                   
Pořadí ŽENY       1.11. 29.11. 17.I   BODY
1 Petra Daňková Hanka Kratochvílová     9 10 10 10 30
2 Majka Zlínská 1,2 Petra Ušelová          Monika Skřivánková 3 Iva Hofmanová 4 7 6 9 9 25
3 Dana Konečná1,2 Lenka Zálešáková 1 Petra Vojtková 2,3 Broňa Babíková 4 10 8 0 6 24
4 Jarka Rajnochová 1 Eva Rajnochová 1,4 Simona Škodová 2   5 9 0 8 22
5 Iva Hofmanová 1,4 Terezka Goláňová 1   Petra Ušelová 4 8 0 0 9 17
6 Jarka Holíková 2,4 Broňa Babíková 2   Majka Bártová 4 0 7 0 7 14
7 Verča Bystroňová MIX     6 0 0 0 6
                   
Pořadí MUŽI       1.11. 29.11. 17.I   BODY
1 Michal Červenka Tomáš Musil     9 10 10 8 29
2 Pavel Hait  1 Radek Gojš Petr Bažant 2 Pavel Valoušek 3 10 9 7 10 29
3 Staňa Vojtek 1,2,3,4        Pavel Nosálek 1 Tonda Červenka 2,3,4   6 8 9 9 26
4 David Konečný Vojta Daněk   Petr Bažant 4 7 7 8 7 22
5 Zbyňa Rajnoch Tonda Molek   Petr Rajnoch 4 8 0 0 6 8
6 Matěj Hrbáček Vašek Tichý     5 0 0 0 5
                             

 

 VÝSLEDKY      X.  VÁNOČNÍ TURNAJ MIX               13.PROSINCE   2014      

1 Simona Škodová Michal Prokeš Zlín           
2 Venda Smilková Roman Kubík SK Badminton Vsetín    
3 Jitka Šimarová Svaťa Šimara Roketnice
4 Dana Tiefenbachová Pavel Řihák Holešov                 
5 Sabina Ottová Jirka Trčálek SK Badminton Vsetín            
6 Bohunka Šudřichová Jirka Kotlový Zlín
7 Ilona Cholastová   Petr Podvala Holešov                               
8 Petra Vojtková Michal Červenka BC TJ Sokol Želechovice              
9 Monika Skřivánková Staňa Vojtek BC TJ Sokol Želechovice            
10 Jarka Holíková Tonda Červenka BC TJ Sokol Želechovice              
11 Majka Bártová Radek Gojš BC TJ Sokol Želechovice  
12 Věrka Valová Tom Musil BC TJ Sokol Želechovice              
13 Iva Hofmanová Libor Hofman BC TJ Sokol Želechovice            
14 Eva Rajnochová Jakub BC TJ Sokol Želechovice                
15 Martina Kubíková David Žižka SK Badminton Vsetín          
16 Ivana Šromová Tonda Molek BC TJ Sokol Želechovice         
17 Petra Dřevojánková Dominik Ott SK Badminton Vsetín   
18 Broňa Babíková Petr Bažant Zlín
19 Božena Holubová Miroslav Majerik Trnava            
20 Pavla Macharáčková  Petr Řezníček Zlín
21 Zdeňka Václavková Pavel Václavek Zlín                                              

                       

       VÝSLEDKY - BADMINTON MIX PODŘEVNICKO  8. listopadu   2014                     

1 Simona Škodová Michal Prokeš
2 Dana Tiefenbachová Pavel Řihák
3 Jarka Holíková Tonda Červenka
4 Ilona Cholastová Tom Musil
5 Majka Bártová Radek Gojš
6 Iva Hofmanová Miloš Stoklásek
7 Monika Skřivánková Staňa Vojtek
8 Eva Rajnochová Jakub
9 René Revay Miloš
10 Jarka Rajnochová Zbyňa Rajnoch
11 Iva Šromová Tonda Molek

Výsledky IX. Velikonočního turnaje 26. dubna 2014

1 Dana Tiefenbachová Pavel Řihák SKP Holešov
2 Iva Hofmanová Michal Prokeš BC TJ Sokol Želechovice + Zlín
3 Bohunka Šudřichová Tomáš Chmelař Zlín
4 Petra Podvalová Zdeněk Miroš SKP Holešov
5 Eva Maliňáková Jiří Trčálek SK Badminton Vsetín
6 Andrea Pečivová Miroslav Šťastný Vsetín
7 Jitka Šimarová Martin Surovčík SK Badminton Vsetín
8 Ilona Cholastová Petr Podvala SKP Holešov
9 Majka Bártová Radek Gojš BC TJ Sokol Želechovice
10 Martina Vyrobíková Michal Brožík Chropyně
11 Jaroslav Černotík Hana Barglová Růžďka
12 Věrka Valová Tomáš Musil BC TJ Sokol Želechovice
13 Monika Skřivánková Staňa Vojtek BC TJ Sokol Želechovice
14 Eva Rajnochová Aleš Gala BC TJ Sokol Želechovice
15 Jana Hofmanová Honza Švec BC TJ Sokol Želechovice
16 Božena Holubová Miroslav Majerik Badminton Trnava
17 Ondra Bravenec Mix BC TJ Sokol Želechovice
18 Iva Šromová Tonda Molek BC TJ Sokol Želechovice
19 Broňa Babíková Petr Bažant  
20 Adéla Pavelková Štěpán Hložek Badminton Trnava

   

Konečné pořadí po 3. kole klubového přeboru  2014 - zima-jaro

Pořadí
  SMÍŠENÉ DVOJICE     22.2. 8.2. 19.4.   BODY 
                 
1 Petra Daňková Vojta Daněk Tom Hlavinka         3 15 14 15   30
2 Iva Hofman           1,3 Tonda Červenka Jana Hofmanová    2 14 11 13   27
3 Petra Vojtková        1 Michal Červenka Verča Bystroňová  2 11 15     26
4 Hanka Kratochvílová David Konečný   12 12 12   24
5 Majka Bártová      1,3 Radek Gojš Simona Vyoralová  2 13 10 11   24
6 Věrka Valová Tomáš Musil   10 13 10   23
7 Eva Rajnochová Petr Rajnoch   7 8 8   16
8 Jarka Holíková Pavel Hait Staňa Vojtek         3 9 5 7   16
9 Jarka Rajnochová Zbyněk Rajnoch   8 3 6   14
10 Simona Škodová Martin       14   14
11 Petra Ušelová Radim Bednařík Pavel Bednařík     3 6 7 4   13
12 Majka Zlínská       1,3 Tonda Molek            1 Mix                       3 4   9   13
13 Radek Bartoš  1 ,2, 3 Pavel Bednařík Katka                    3 5 6 5   11
14 Iva Hofmanová Jiří Šilhan     9     9
15 Iva Šromová Tonda Molek           2 Jirka                      3   2 3   5
16 Matěj Hrbáček Ondra Bravenec   3       3
                 
Pořadí ŽENY     22.2. 8.2. 19.4.   BODY
                 
1 Petra Daňková Hanka Kratochvílová   10 10 10   20
2 Petra Vojtková        1 Věrka Valová Iva Hofmanová       3 9   9   18
3 Petra Ušelová         1 Jarka Holíková Simona Škodová 2,3 7 9 8   17
4 Jarka Holíková        1 Petra Ušelová               Katka                     3 7   7   14
5 Majka Bártová Majka Zlínská   8   5   13
6 Eva Rajnochová Jarka Rajnochová   6 5 6   12
7 Iva Hofmanová Jana Hofmanová     8     8
8 Věrka Valová Simona      7     7
9 Iva Šromová Petra Ušelová                   6      
                 
Pořadí MUŽI     22.2. 8.2. 19.4.   BODY
                 
1 Michal Červenka      1,2 Tomáš Musil Martin                    3 10 9 10   20
2 Vojta Daněk         1,2 David Konečný Tom Hlavinka          3 8 10 7   18
3 Radim Bednařík      1 Tonda Červenka Staňa Vojtek        2,3 9 7 9   18
4 Petr Rajnoch Zbyněk Rajnoch   6 6 5   12
5 Pavel Hait             1,2 Radek Gojš Jirka                       3 7 8 8   16
6 Tonda Červenka     1 Radim Bednařík Vojta Bednařík       2 9 5     14
7 Pavel Bednařík Radek Bartoš   5 4 6   11
8 Matěj Hrbáček Ondra Bravenec   4       4
9 Rosťa Mix       4   4
19 Jiří Šilhan Tonda Molek     3     3

 

    Výsledky klubového turnaje prosinec 2013                     

1 Verča Bystroňová Pepa Bednařík  
2 Eva Konečná Petra Daňková  
3 Petra Vojtková Michal Červenka  
4 Jarka Holíková Tomáš Musil  
5 Hanka Geržová Tonda Červenka  
6 Majka Bártová Radek Gojš  
7 Eva Rajnochová Petr Rajnoch  
8 Petra Ušelová Radim Bednařík  
9 Ivoš Gerža Jarda Bystroň  
10 Majka Zlínská Rene Revay  

VÝSLEDKY    VIII.  Čertovského turnaje  14. prosince  

1 Petra Podvalová Zdeněk Miroš SKP Holešov
2 Jitka Šimarová Svaťa Šimara SK Badminton Vsetín
3 Dana Tiefenbachová Pavel Řihák SKP Holešov
4 Andrea Pečivová Miroslav Šťastný SK Badminton Vsetín
5 Barbora Muchová Roman Kubík SK Badminton Vsetín
6 Verča Bystroňová Tonda Červenka BC TJ Sokol Želechovice
7 Venda Smilková Roman Surovčík SK Badminton Vsetín
8 Cholastová Ilona Podvala Petr SKP Holešov
9 Verča Bystroňová Pepa Bednařík BC TJ Sokol Želechovice
10 Iva Hofmanová Libor Hofman BC TJ Sokol Želechovice
11 Lea Trčálková Kuba Hurta SK Badminton Vsetín
12 Petra Daňková Vojta Daněk Lípa
13 Věrka Vallová Michal Červenka BC TJ Sokol Želechovice
14 Martina Kubíková Martin Surovčík SK Badminton Vsetín
15 Majka Bártová Radek Gojš BC TJ Sokol Želechovice
16 Monika Skřivánková Staňa Vojtek BC TJ Sokol Želechovice
17 Jarka Holíková Tomáš Musil BC TJ Sokol Želechovice
18 Simona Škodová David Prokeš Zlín
19 Petra Ušelová Radim Bednařík BC TJ Sokol Želechovice
20 Petra Burešová Martin Žáček Lípa
21 Pavel Beran Michal Trčala Zlín
22 Matěl Hrbáček Ondra  Bravenec BC TJ Sokol Želechovice
23 Majka Zlínská Tonda Molek BC TJ Sokol Želechovice
24 Radek Bartoš Pavel Bednařík Zlín
25 Eva Rajnochová Staňa Pospíšilík Zlín
26 Pavel Václavek Zdeňka Václavková Zlín

   

Výsledky Mezižupního sokolského turnaje  - listopad 2013

1 Dana Tiefenbachová Pavel Řihák SKP Holešov
2 Petra Podvalová Zdeněk Miroš SKP Holešov
3 Dana Konečná Tonda Červenka BC TJ Sokol Želechovice
4 Monika Skřivánková Staňa Vojtek BC TJ Sokol Želechovice
5 Majka Bártová Radek Gojš BC TJ Sokol Želechovice
6 Petra Vojtková Michal Červenka BC TJ Sokol Želechovice
7 Jarka Holíková Tomáš Musil BC TJ Sokol Želechovice
8 Iva Hofmanová Ondra Bravenec BC TJ Sokol Želechovice
9 Jana Hofmanová Jirka Verbík BC TJ Sokol Želechovice
10 Jarka Rajnochová Zbyněk Rajnoch BC TJ Sokol Želechovice
11 Alena Elšíková Matěj Hrbáček BC TJ Sokol Želechovice
12 Hana Šidlíková Lukáš Šidlík Sokol Kostelec u Holešova
  

KONEČNÉ VÝSLEDKY KLUBOVÉHO PŘEBORU BC SOKOL Želechovice - listopad 2013.

Do celkového hodnocení se každé dvojici počítají dva lepší turnajové výsledky.

Pořadí SMÍŠENÉ DVOJICE     2.11. 16.11. 23.11.   BODY 
                 
1 Petra Daňková Vojta Daněk   10 10 5   20
2 Petra Ušelová Tonda Červenka Majka Zlínská 9   9   18
3 Petra Vojtková Michal Červenka Monika Skřivánková 5 9 7   16
4 Hanka Geržová Radek Gojš Jarka Holíková   8 8   16
5 Dana Konečná Staňa Vojtek   8 7 6   15
6 Verča Bystroňová Jarda Bystroň   7 6 3   13
7 Mix Pepa Bednařík       10   10
8 Jarka Rajnochová Tomáš Musil   4 5 1   9
9 Iva Hofmanová Matěj Hrbáček     3 4   7
10 Majka Bártová Radek Gojš   6       6
11 Iva Šromová  Pavel Hait Petr Hnilo 3 2     5
12 Petra Ušelová Radim Bednařík     4     4
13 Alena Elšíková Vašek Tichý     1 2   3
14 Tereza Goláňová Honza Černý     0     0
                 
                 
Pořadí ŽENY     2.11. 16.11. 23.11.   BODY
                 
1 Petra Daňková Majka Bártová Jarka Holíková 10   10   20
2 Dana Konečná Petra Vojtková Monika Skřivánková 9 10 7   19
3 Iva Hofmanová Tereza Goláňová Jana Hofmanová 0 9 9   18
4 Verča Bystroňová Petra Ušelová Jarka Rajnochová 8 7 8   16
5 Jarka Rajnochová Iva Šromová Verča Bystroňová 7 6 8   15
6 Petra Daňková Hanka Geržová     8     8
7 Alena Elšíková Majka Zlínská       6   6
                 
                 
Pořadí MUŽI     2.11. 16.11. 23.11.   BODY
                 
1 Michal Červenka Tomáš Musil   10 9 9   19
2 Pavel Hait Radek Gojš   9 10 7   19
3 Staňa Vojtek Tonda Červenka   8   10   18
4 Jarda Bystroň Vojta Daněk   7 7     14
5 Ondra Bravenec Matěj Hrbáček Vašek Tichý 6 5 6   12
6 Pavel Nosálek Tonda Molek Radim Bednařík 5 6     11
7 Pepa Bednařík Petr Hnilo   0 8     8

 

Vll. ročník VELIKONOČNÍ TURNAJ 30. března 2013 - výsledky

1 Venda Smilková Roman Kubík SK Badminton Vsetín
2 Jitka Šimarová Svaťa Šimara SK Badminton Vsetín
3 Bohunka Šudřichová  Tomáš Chmelař Zlín
4 Majka Bártová Jiří Trčálek Zlín-Vsetín
5 Jana Hofmanová Ondra Hurta BC TJ Sokol Želechovice
6 Monika Skřivánková Staňa Vojtek BC TJ Sokol Želechovice
7 Dana Konečná Tonda Červenka BC TJ Sokol Želechovice
8 Andrea Pečivová Martin Surovčík SK Badminton Vsetín
9 Verča Bystroňová Tomáš Musil BC TJ Sokol Želechovice
10 Petra Vojtková Michal Červenka BC TJ Sokol Želechovice
11 Petra Daňková Vojta Daněk Lípa
12 Pavlína Kudělková Zdeněk Vaněček Zlín
13 Jarka Holíková Radek Gojš Lípa-TJ Sokol Želechovice
14 Jarka Rajnochová Zbyněk Rajnoch BC TJ Sokol Želechovice-Zlín
15 Zdena Kalíková Pavel Václavek Zlín
16 Alena Elšíková Tereza Goláňová ZŠ Želechovice
17 Pavel Beran Jiří Trčala Zlín
18 Eva Rajnochová Petr Rajnoch Zlín
19 Kristýna Kuželová Petr Bažant ZŠ Želechovice
20 Ondra Bravenec Matěj Hrbáček ZŠ Želechovice
21 Marie Talašová Milan Holík ZŠ Želechovice
22 Iva Šromová Rene Revay Zlín - Praha

 

Výsledky klubový turnaj 2. března 2013

 1 Petra Vojtková Tonda Červenka
 2 Jarka Holíková Radek Gojš
 3 Monika Skřivánková Staňa Vojtek
 4 Verča Bystroňová Jarda Bystroň
 5 Iva Hofmanová Libor Hofman
 6 Majka Bártová Tomáš Musil
7 Vojta Daněk Viktor Konečný
8 Iva Šromová Pavel Hait
9 Broňa Babíková Petr Bažant
10 Hana Geržová Eva Konečná
11 Petra Ušelová Ivo Gerža
12 Jarmila Rajnochová Zbyněk Rajnoch

 

28.12 2012 - Klubový turnaj a zakončení sezony 2012kujeKlubový turnaj KKlubový turnaj ve smíšené čtyřhVVánoční turnaj

VÝSLEDKY
1 Verča Bystroňová Pepa Bednařík
2 Jana Vojtková Staňa Vojtek
3 Eva Konečná Radek Gojš
4 Petra Ušelová Ondra Hurta
5 Petra Daňková Viktor Konečný
6 Iva Šromová Tonda Červenka
7 Iva Hofmanová Pavel Nosálek
8 Hana Geržová Jarda Bystroň
9 Majka Bártová Ivo Bednařík
 

 

VI. ročník

VÁNOČNÍ TURNAJ 

Výsledky   

   1 Bohumila Šudřichová  Marian Šimo Zlín
   2 Lea Trčálková Jiří Trčálek SK Badminton Vsetín
   3 Voráčová Voráč Zlín
   4  Andrea Pečivová Roman Kubík SK Badminton Vsetín
   5 Jitka Šimarová         Svaťa Šimara SK Badminton Vsetín
   6 Monika Skřivánková Staňa Vojtek BC TJ Sokol Želechovice
   7 Galík Král Lukov
   8  Verča Bystroňová Tonda Červenka BC TJ Sokol Želechovice
   9 Petra Daňková Vojta Daněk Lípa
 10 Pavla Kudělková Zdeněk Vaněček Zlín
 11 Iva Hofmanová Libor Hofman BC TJ Sokol Želechovice
 12 Ondra Hurta Michal Ronza BC TJ Sokol Želechovice
 13 Jarka Holíková Radek Gojš BC TJ Sokol Želechovice
 14 Marek Koutný Staňa Pospíšilík Zlín
 15 Petra Vojtková Michal Červenka BC TJ Sokol Želechovice
 16 Věrka Valová Tomáš Musil Zlín
 17 Pavel Hait Jarda Bystroň BC TJ Sokol Želechovice
 18 Eva Rajnochová Petr Rajnoch Zlín
 19 Broňa Babíková Petr Bažant ZŠ Želechovice
 20 Kristýna Kuželová Matěj Hrbáček ZŠ Želechovice
 21 Alena Elšíková Ondra Bravenec ZŠ Želechovice
 22 Aneta Polepilová Ondra Malaník ZŠ Želechovice
 23 Pepa Slovák Pavel Slovák Veselá
 24 Michaela Matlachová Jarda MIkšík ZŠ Želechovice
 25 Zdeňka Kalíková Pavel Václavek Zlín

 

 

Podzimní klubový turnaj v badmintonu ve smíšené čtyřhře

10. listopadu 2012  

VÝSLEDKY
1 Monika Skřivánková Staňa Vojtek
2 Petra Daňková Viktor Konečný
3 Majka Bártová Tonda Červenka
4 Iva Hofmanová Michal Červenka
5 Petra Ušelová Ondra Hurta
6 Verča Bystroňová Jarda Bystroň
7 Simona Škodová Radek Gojš
8 Majka Zlínská Pavel Hait
9 Eva Konečná Vojta Daněk
10 Hana Geržová Tom Musil
11 Pavel Nosálek Ondra Mrnuštík

  

V. ročník

Velikonoční turnaj

 Výsledky turnaje 7. dubna 2012

 1 Bohumila Šudřichová Marian Šimo Zlín
 2 Michal Červenka Tomáš Musil BC Sokol Želechovice
 3 Venda Smilková Roman Kubík SK Badminton Vsetín
 4 Jana Viternová Michal Prokeš Zlín
 5 Monika Skřivánková Staňa Vojtek BC Sokol Želechovice
 6 René Revay Ondra Hurta BC Sokol Želechovice
 7 Leona Trčálková Jiří Trčálek SK Badminton Vsetín
 8 Verča Bystroňová Pepa Bednařík BC Sokol Želechovice
 9 Petra Ušelová Tonda Červenka BC Sokol Želechovice
10 Iva Hofmanová Libor Hofman BC Sokol Želechovice
11 Pavel Hait Radek Gojš BC Sokol Želechovice
12 Jarka Rajnochová Aleš Gola BC Sokol Želechovice
13 Mix Jarda Bystroň BC Sokol Želechovice
14 Darina Havlíková Jakub Hurta SK Badminton Vsetín
15 Andrea Pečivová Martin Surovčík SK Badminton Vsetín
16 Iva Hofmanová Pavel Nosálek BC Sokol Želechovice
17 Vlasťa Blažek Luďa Šimek BC Sokol Želechovice
18 Mariam Voldánová Mira Voldán BC Sokol Želechovice
19 Alena Elšíková Tereza Goláňová ZŠ Želechovice
20 Andrea Plášková Martin Plášek Zlín
21 Marie Talašová Kristýna Kuželová ZŠ Želechovice

 Foto z turnaje: http://kubikroman.rajce.idnes.cz/Velikonocni_turnaj_Zelechovice_2012#

 Výsledková listina turnaje 29.12.2011

1 Tom Musil Michal Červenka
2 Hana Geržová Tonda Červenka
3 Verča Bystroňová Pepa Bednařík
4 Eva Konečná Vojta Daněk
5 Monika Skřivánková Staňa Vojtek
6 Jarda Bystroň Viktor Konečný
7 Jarka Holíková Karel Forgáč
8 Majka Bártová Radek Gojiš
9 Petra Ušelová Radim Bednařík
10 Majka Zlínská Pavel Hait
11 Dan Barbořík Pavel Nosálek

 

 Turnaj ve smíšené čtyřhře

 pořadatel TJ Sokol Želechovice

Hlavním partnerem a sponzorem turnaje jsou Krajský úřad Zlínského kraje a obecní úřad Želechovice

Výsledková listina

lV. ročník

ČERTOVSKÉHO TURNAJE 3. prosince 2011 

   1 Vendula Smilková Roman Kubík SK Badminton Vsetín
   2 Andrea Pečivová Svaťa Šimara SK Badminton Vsetín
   3 Voráčová Jan Voráč ZBL Zlín
   4  Iva Hofmanová Libor Hofman BC Sokol Želechovice
   5 Radek Gojš                         Pavel Hait BC Sokol Želechovice
   6 Hana Geržová Tonda Červenka BC Sokol Želechovice
   7 Michal Červenka Mira Tarabus BC Sokol Želechovice
   8  Jana Viternová Robert Pešl Zlín
   9 Bohumila Šudřichová Michal Prokeš Zlín
 10 Jarda Bystroň Pepa Bednařík BC Sokol Želechovice
 11 Jana Bednaříková  Lubomír Kesl Zlín
 12 Eva Konečná Vojta Daněk BC Lípa
 13 Monika Skřivánková Staňa Vojtek BC Sokol Želechovice
 14 Dan Vladyka Laďa Paulínský Příluky
 15 Jana Hofmanová Kratochvíl BC Sokol Želechovice
 16 Lenka Viktorínová Josef Vančura Zlín
 17 Marián Piňos Tomáš Musil BC Sokol Želechovice
 18 Kateřina Příhodová Tonda Molek BC Sokol Želechovice
 19 Petra Ušelová Radim Bednařík BC Sokol Želechovice
 20 Marie Talašová Milan Holík ZŠ Želechovice
 21 Kuželová Bravenec ZŠ Želechovice
 22 Šamajová Gerek ZŠ Želechovice
 23 Eva Rajnochová Rajnochová Zlín
 24 Veronika Zichová Hrbáček ZŠ Želechovice

 

III. ročník Velikonoční turnaj

VÝSLEDKY TURNAJE 2. DUBNA 2011 

1 Zdeňka  Skupinová David Vaculík TJ Lokomotiva Uh. Ostroh 
2 Jana Štěpánková Zdenek Doložílek TJ Lokomotiva Uh. Ostroh 
3 Petra Daňková Tom Hlavinka Lípa
4 Andrea Pečivová Svaťa Šimara BC Vsetín
5 Michaela Fojtů                 Roman Kubík BC Vsetín
6 Eliška Janíková Martin Holčík BC Uh. Hradiště
7 Hana Geržová Tonda Červenka BC Sokol Želechovice
Verča Bystroňová Pepa Bednařík BC Sokol Želechovice 
9 Jarka Holíková  Radek Gojš BC Sokol Želechovice 
 10 Hanka Kratochvílová Vojta Daněk Lípa
 11 Petra Vojtková Michal Červenka BC Sokol Želechovice
 12 Iva Hofmanová Libor Hofman BC Sokol Želechovice
 13 Zdenek Churý Vlasťa Blažek BC Sokol Želechovice 
 14 Monika Skřivánková Staňa Vojtek BC Sokol Želechovice 
 15 Fanda Šolc Jarda Bystroň BC Sokol Želechovice
 16 Absentéři Absentéři BC Sokol Želechovice 
 17 Soňa Kulhanová  Luďa Šimek BC Sokol Želechovice 
 18 Petra Blažková Jirka Janíček BC Sokol Želechovice
 19 Darina Šteflová Zbyněk Štefl Březnice
 20 Majka Zlínská Pavel Hait BC Sokol Želechovice
 21 René Revay Pavel Nosálek BC Sokol Želechovice
 22 Majka Bártová Tom Musil BC Sokol Želechovice
 23 Iva Matyáková  Michal Matyáštík Zádveřice
 24 Marie Veselá  Zbyněk Veselý  Zádveřice 

 

Výsledky turnaje 19. března 2011

1 Karel Forgáč Tonda Červenka
2 Monika Skřivánková Staňa Vojtek
3 Iva Hofmanová Libor Hofman
4 Petra Daňková Viktor Konečný
5 Verča Bystroňová Pepa Bednařík
6 Pavel Hait Radek Gojiš
7 Jirka Janíček Vlasťa Blažek
8 Petra Vojtková Michal Červenka
9 Ondra Hurta Jarda Bystroň
10 Eva Konečná Hana Geržová
11 Jana Bednaříková Tom Musil
12 Ivoš Gerža Vojta Daněk
13 Pavel Nosálek Tonda Molek

 

 

II. ročník

Turnaj ve smíšené čtyřhře

Výsledky ČERTOVSKÉHO TURNAJE 27.listopadu 2010 

  1 Andrea Pečivová Roman Kubík SK Badminton Vsetín
  2 Michaela Fojtů Jiří Trčálek SK Badminton Vsetín
  3 Majka Zlínská Tonda Červenka BC Sokol Želechovice
  4 Karel Forgáč Ondra Hurta BC Sokol Želechovice
  5 Marek Odstrčilík  Petr Sova   
  6 Verča Bystroňová Staňa, Tonda, Luďa BC Sokol Želechovice 
  7 Iva Hofmanová Libor Hofman BC Sokol Želechovice 
  8 Eva Konečná Vojta Daněk Lípa 
  9 Markéta Procházková Aleš Frantík SK Badminton Vsetín
 10 Viktor Konečný Petra Daňková  Lípa
 11 Hanka Geržová Franta Král Lípa
 12 Staňka Žaludková Tomáš Hurta Zádveřice
 13 Luďa Šimek  Honza Vyoral BC Sokol Želechovice  
 14 Monika Skřivánková  Staňa Vojtek BC Sokol Želechovice  
 15 Jana Hofmanová Tomáš Musil  
 16 Tomáš Svoboda Aleš Fryšták  
 17 Radana Goišová  Radek Goiš BC Sokol Želechovice 
 18 Pavel Nosálek Tonda Molek BC Sokol Želechovice 
 19 Pavel Hait René Revay BC Sokol Želechovice 
 20 Petra Ušelová Jirka Janíček BC Sokol Želechovice 
 21 Petra Blažková Vlasťa Blažek BC Sokol Želechovice 
 22 Petra Vojtková Marian Piňos  BC Sokol Želechovice
 23 Simona Vyoralová Jarda Bystroň BC Sokol Želechovice 
 24 Marie Veselá  Michal Matyáštík Zádveřice

 

Podzimní turnaj ve smíšené čtyřhře v badmintonu

 Výsledky turnaje 23.října 2010

1 Ondra Hurta a Ondra Mrnuštík
2 Monika Skřivánková a Staňa Vojtek
3 Petra Daňková a David Konečný
4 Jarka Holíková a Radek Goiš
5 Libor Hofman a Simona Vyoralová
6 Hanka Geržová a Vojta Daněk
7 Petra Vojtková a Michal Červenka
8 Majka Zlínská a Tonda Červenka
9 Majka Bártová a Petr Hnilo
10 Majka Zlínská a Tom Musil

 

 

Zakončení sezony podzim-zima-jaro proběhlo v sobotu 29.května na sokolovně. Ne všichni hráči badminton clubu se dokázali uvolnit na účast na turnaji. Na druhou stranu jsme ale na zakončení sezony přivítali nové hráčky.

A přesně podle očekávání nezůstalo jen u povídání, ale zahráli jsme malý a pohodový turnaj.

 Výsledky mini turnaje 29.května

1 Petra a Viktor Koneční
2 Jarka Holíková a Pepa Bednařík
3 Hanka Geržová a Eva Konečná
4 Iva Hofmanová a Simona Vyoralová
5 Jana a Staňa Vojtkovi
6 Ivo Gerža a Vojta Daněk
7 Majka Zlínská a Tonda Červenka
8 Majka Bártová a Jirka Janíček

 

I.ročník

VELIKONOČNÍ TURNAJ

Termín turnaje ve čtyřhře - v sobotu 3.dubna 2010.

Výsledky VELIKONOČNÍHO TURNAJE  turnaje 3.dubna 2010  

1 Svaťa Šimara + Vít Osička  TJ Vsetín
2 Vlasťa Blažek + Luďa Šimek BC Sokol Želechovice
3 Tonda Červenka + Monika Skřivánková  BC Sokol Želechovice
4 Iva a Libor Hofmanovi BC Sokol Želechovice
5 Petra Konečná + Karel Forgáč BC Lípa-Potůčky
6 Pepa Bednařík + Verča Bystroňová BC Sokol Želechovice
7 Eva Konečná + David Konečný BCK Potůčky 
8 Petra Vojtková + Michal Červenka BC Sokol Želechovice
9 Andrea Pečivová + Roman Kubík  TJ Vsetín 
10 Ondra Hurta + Ondra Mrnuštík BC Sokol Želechovice
11 Staňa Vojtek + Dana Konečná BC Sokol Želechovice
12 Ivo Gerža sen. + Tom Musil SKB Lípa-Cykloservis
13 Hana Geržová + Jarda Bystroň BC Sokol Želechovice
14 René Reevay + Radek Kuchař Iveco Praha 
15 Jarka Holíková + Viktor Konečný  BC Lípa-Potůčky 
16 Pavel Hait + Petr Zelík BC Sokol Želechovice
17 Ivo Gerža jun. + Petra Ušelová  Mix club
18 Ivo Bednařík + Jarda Ušela jun. Beado Praha
   Výsledky turnaje 2. ledna 2010. 
1 Tom Holub a Honza Svoboda
2 Michal Červenka a Tom  Musil
3 Petra Ušelová a Tonda Červenka
4 Eva Konečná a Vojta Daněk
5 Vlasťa Blažek a Luďa Šimek
6 Radek Gojiš a Aleš Fryšták
7 Martina Bužková a Pepa Bednařík
8 RumGer
9 Petra a Viktor Koneční
10 Staňa Vojtek a Monika Skřivánková
11 Hana Geržová a Zdenek Churý
12 Ivoš Gerža a Petr Hnilo
13 Pavel Hait a Petr Zelík
14 Bártkovi
15 Verča a Jarda Bystroňovi 
16 Petra a Marek Blažkovi
17 Jarka Holíková a Karel Forgáč
18  
19  

 

 

    

 

 

Výsledky turnaje 28.listopadu 2009

1 Hofmanovi
2 Petra Vojtková a Michal Červenka
3 Gojišovi
4 Jana Bednaříková a Tonda Červenka
5 Vlasťa Blažek a Pepa Bednařík
6 Petr Hnilo a Ivoš Gerža
7 Vojtkovi
8 Bystroňovi
9 Pavel Nosálek a Luďa Šimek
10 Petra Ušelová a Radim Bednařík
11 Holubářovi

 

Vysledky_rijen_2009.xls (20 KB)

 

Březnový turnaj  2009

1. PETR HNILO A IVA HOFMANOVÁ

   

                    2. PETRA KONEČNÁ A VIKTOR KONEČNÝ     3. PEPA BEDNAŘÍK A TOM MUSIL                            

 4. PETRA VOJTKOVÁ A MICHAL ČERVENKA

 


   Výsledky turnaje 22. února 2009

  1.     Iva Hofmanová a Tonda Červenka 

  2.     Petra Konečná a Pepa Bednařík

  3.     Mojmír Žilka a  Pepa Bednařík

  4.     Petra Vojtková a Michal Červenka 

  5.     Hanka Geržová a Petr Hnilo

  5.     Eva Konečná a Vojta Daněk

  7.     Jarka Holíková a Karel Forgáč  

  7.     Petra Ušelová a Jarda Bystroň

  9.     Táňa Pekárková a Tonda Pekárek  

  9.     Iva  Hofmanová a Pavel Hait

 11.     Pavel Nosálek  a Libor Hofman

 11.     Jana a Staňa Vojtkovi 

 13.     Ondra Krhánek a Tomáš Musil

 14.     Martina Mališková a Michal Špendlík 

Výsledky turnaje 24. ledna 2009 

  1           Tonda Pekárek a Pavel Hait
  2           Iva a Libor Hofmanovi
  3            Dana Vořechovská a Tonda Červenka
  4             Hana Geržová a Petr Hnilo
  5            Verča a Jarda Bystroňovi
  6            Mojmír Žilka a Pepa Bednařík
  7-8         Petra a Viktor Koneční    
  7-8         Jarka Holíková a Karel Forgáč
  9            Petra Ušelová a Tomáš Hlavinka
 10           Eva Konečná a Tomáš Daněk
 11-12     Táňa a Tonda Pekárkovi 
 11-12      Jana a Staňa Vojtkovi
 13           Petra Vojtková a Michal Červenka
 14-15      Martina Fialová a Tomáš Musil
 14-15      Ivo Gerža a Libor Žilka    

 

 

 

 

 

 
 
 

 

 

 

               

 

Výsledky turnaje 28. prosince 2008

  1. Verča Bystroňová a Pepa Bednařík
  2. Iva Hoffmanová a Staňa Machovský
  3. Dana Vořechovská a Tonda Červenka
  4. Hana Geržová a Karel Forgáč
  5. Petra Vojtková a Michal Červenka
  6. Petra Ušelová a Petr Hnilo
  7. Petr Vořechovský a Jarda Bystroň
  8. Petra a Viktor Koneční
  9. Jana a Staňa Vojtkovi
 10. Jana Bednaříková a Pavel Hait
 11. Jožka Hrančík a Libor Hoffman
 12. Mojmír Žilka a Tomáš Musil
 
 
 
 

 1.MÍSTO: Verča Bystroňová a Pepa Bednařík  2.MÍSTO: Iva Hoffmanová a Staňa Machovský

    

 

 

 

 

 

 

3.MÍSTO: Dana Vořechovská a Tonda Červenka   4.MÍSTO: Hana Geržová a Karel Forgáč

 

 

  

 

< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = o />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />< xml:namespace prefix = "o" />

 

 

Výsledky turnaje 29. listopadu 2008

Turnaj 29. listopadu 2008       VÝSLEDKY
  1     Bednařík Pepa-Verča Bystroňová
  2     Červenka Tonda-Ivoš Gerža
   3      Hnilo Petr-Jana Bednaříková
  4      Konečný Viktor-Konečná Petra
 5 - 6   Hoffman Libor-Hoffmanová Iva 
 5 - 6   Bednařík Ivo-Ušelová Petra
 7 - 8   Machovský Staňa-Konečná Eva
 7 - 8   Bystroň Jarda-Geržová Hana
  9     Červenka Michal-Vojtková Petra
 10     Musil Tomáš-Fialová Martina
 11    Vojtek Staňa-Vojtková Jana

 

Podzimní turnaj 2008 proběhl v listopadu a za účasti  jedenácti dvojic. Výkony byly mnohem vyrovnanější než na jaře a to  díky nasazení do dvojic. K dobré pohodě přispěl nově otevřený bar v  "pekle" sokolovny a také díky občerstvení od Jardy a Verči Bystroňových.

 

Výsledky turnaje podzim 2008

  1        Machovský Staňa-Daněk Tom
  2         Červenka Tonda-Holíková Jarka
  3         Hnilo Petr-Bednařík Ivo
  4        Bednařík Pepa-Ušelová Petra
  5         Forgáč Karel-Hofmanová Iva
  7         Bystroň Jarda-Bystroňová Verča
  8         Hofman Libor-Gerža Ivoš
  9         Konečná Eva-Geržová Hana
 10         Gajdůšek Honza-Gajdůšková Simona
 11         Stoklásek Robert-Surovec Karel
 

 

 

Výsledky turnaje jaro 2008

 1         Drápala-Drápala
 2         Bednařík Pepa.-Pavla
 3-4      Machovský Staňa-Daněk Tom
 3-4     Červenka Tonda.-Vojtek Staňa
 5         Hnilo Petr-Hait Pavel
 6-7     Bystroň Jarda-Bystroňová Verča
 6-7     Forgáč Karel-Holíková Jarka
 8         Bednařík Ivo-Segeťová Michala
 9         Geržová Hana-Konečná Eva
10-11  Segeťa Laďa-Segeťová Vlaďka      

10-11  Kalužík Roman-Kalužík Roman jun

 

 

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

TOPlist